Binka, je napriek zlému zaobchádzaniu u množiteľa, neskutočne milá

0

Binka je zachránená z množiarne, po neliečenom zápale ušiek ostala hluchá. Bude ešte prehliadnutá veterinárom. Napriek zlému zaobchádzaniu je veselá, hravá, rada sa hladká. Binka našla nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Binka je neskutočne milá, trochu plachá, drží si zo začiatku odstup, ale bude to najvďačnejšie a najmilšie stvorenie v rodine. Binka bola presunutá do nášho útulku v rámci pomoci z iného OZ. Prehliadka u veterinára ukázala, že zvukovody sú kvôli predchádzajúcim opakovaným zápalom skostnatelé,bolesti nemá, škálu zvukov, ktoré by mohla počuť je možné zistiť na audiometrii v Brne. Binka nie je vhodná pre začiatočníkov.

Kontakt: 0904 170 913, 0903 207 306, 0911 179 113, 0911 333 349, utulok@utulok-piestany.sk

O zvieratku:

Meno: Binka
Rasa: čivava
Vek: 3,1 rokov
Kastrácia: áno
Pohlavie: sučka
Veľkosť: 23 cm/4,60 kg

Útulok Piešťany

Útulok v Piešťanoch vznikol v roku 1999. Cieľom je nájdenie nového, dobrého domova pre zvieratká, ktoré sú na ulici a dosiahnutie zodpovedného prístupu majiteľov zvierat, aby útulky jedného dňa neboli potrebné. Nebolo a ani to nie je ľahké. Denne sa stretávame s takmer neriešiteľnými problémami, ale tiež s oddanou vďakou zvierat a pomocnými rukami tých, čo chcú pomáhať rovnako ako my.Viac>>