Veselý psík Bim našiel nový domov

0 993

Bim je mladý, veselý psík. Je absolútne nekonfliktný, veľmi hravý, čo sa iných psíkov týka a maznavý. Rád si chodí pre pohladkanie. Bim sa už teší z nového domova, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Je menšieho-stredného vzrastu, vhodný len na pobyt do vnútra. Pokojne aj k deťom, alebo ako druhý psík. Vhodný je skôr k mladým ľuďom, ktorí budú mať čas ho čo-to naučiť. Je veterinárne ošetrený, kastrovaný.

Kontakt: 0903 947 371, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: BIM
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Veľkosť: menšieho stredného vzrastu
Vek: cca 1,5 roka

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>