Malá beťárka Beba je veľmi šikovná

0 14414

Beba sa niekoľko dní túlala v uliciach Strážskeho, prichýlili ju nálezcovia u ktorých porodila tri šteniatka, po čase si to ale rozmysleli, a tak narýchlo museli ísť sučka aj všetky šteniatka preč. Aj Beba už má nový domov, býva so staršou pani v domčeku.

Beba je povahovo typický ratlíček, je malinká, váži 6,2 kg. K cudzím ľuďom je veľmi nedôverčivá, ale stačí 5-10 minút a je z nej najväčší maznák na svete. Je to malá beťárka, veľmi šikovná, raz-dva vyskočí na stoličku či stôl. Návyky má 100 percentné, nič neničí. Akurát zvykne zaujímavé veci oštekať. Toleruje iných psíkov aj sučky, ale hrať sa s nimi nechce, je trochu žiarlivá, ideálna ako jediný psík.

beba4

Najlepšie sa cíti na rukách milovanej osoby. Keď je na dvore pekne postráži. Nie je ale vhodná k deťom, nevieme čo si v minulosti prežila, ale zo začiatku zo strachu cvaká a taktiež pri rýchlej a pre ňu nepríjemnej manipulácii, nie to ale nič drastické, len spanikári a chce sa čím skôr niekam zašiť. Beba na vás čaká v dočasnej opatere v Strážskom. Podmienkou adopcie je uhradenie adopčného poplatku a podpísanie adopčnej zmluvy.

Kontakt: 0910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

beba2

O zvieratku:

Meno: BEBA
Pohlavie: sučka – odčervená, odblšená, kastrovaná, kompletne vakcinovaná, čipovaná
Farba: čierno-bielo-hnedá
Veľkosť: 6,2 kg
Vek: cca 1-2 roky
Rasa: x ratlík

beba3

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>