VIDEO: Priateľský Basty má rád prechádzky

0 801

Basty je mladý, približne ročný psík, kríženec drsnosrstého (hrubosrstého) jazvečíka. Je malého vzrastu. Má klasickú jazvečíkovskú povahu, je milý, veselý, priateľský k ľuďom, zvedavý, všetko hneď musí očuchať a preskúmať. Basty našiel nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Psíky, ktoré bude mať rád si starostlivo vyberá, ale pod dohľadom vie nažívať s viacerými zároveň. Vhodný je k mladým ľuďom, ktorí mu doprajú dostatok hry a prechádzok. Basty je čipovaný, očkovaný, odblšený, odčervený a kastrovaný.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: BASTY
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Veľkosť: malá

http://www.youtube.com/watch?v=p2cEKmRyQWU&feature=share&list=UUQN0D4Zx-1lz-ilMPexQZvw
Zdroj: animaltv.sk

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>