Bart – OZ Túlavá labka


Darí sa mu dobre, každý deň robí obrovské pokroky, je to bez preháňania úplne skvelý pes. Má veľkú radosť zo záhrady, je tichý, susedia ho majú radi. Chodiť von doslova zbožňuje, ale potom sa vždy teší domov na svoje spacie miestečko – úplne najradšej spí na tráve, aj keď má vytvorené svoje miesto v dome, kde spinká tiež, ale tráva je pre neho úplný top!

Je veľmi vďačný, láskavý, prosto skvelý psík a ešte musím dodať, že sa veľmi rýchlo učí. Mám z neho pocit, že sa proste strašne snaží, aby mu to, čo má teraz, aj ostalo. Je očkovaný, odblšený, okúpaný, ostrihaný a vyčesaný.
Napriek tomu, že ho zbožňujeme, si ho nebudeme môcť nechať z osobných dôvodov. Myslím, že zvládol úplne všetko, čo potreboval na to, aby mohol isť do nového domova: pekne chodí na vodítku, pekne papá, zvykol si na ruch mesta atď… je proste prima.
Je to veľký smejo, ale stále sa ešte cudzích ľudí trochu bojí, tak mu hľadáme niekoho, kto sa mu bude venovať a psík nebude len doplnok do záhrady…hľadáme pre neho to najlepšie :o)

Velikánsky Bart hľadá svoj nový domov! Nádherný psík z krátkej reťaze hľadá svoju novú rodinku. Je veselý, krásny, huňatý. Má výzor ľadového medveďa a srdce šteňaťa. Keď sme za ním prišli, tak štekal, no po privítaní na nás vrtel chvostíkom, chcel sa škrabkať, vyžadoval si spoločnosť. Vzala som ho na prechádzku na vodítko. Najprv sa čudoval, čo to je, ale za sekundu zistil :o) Už aj začal ňufkať a značiť trasu. Musím povedať, že má teda poriadnu silu. Je znášanlivý, oči mu svietia radosťou. Bart váš domov aj postráži a vyženie každého nezvaného hosťa. Ak vás zaujal tento krásavec, ozvite sa. Čaká na svoj domov, na vás…

O zvieratku:

Meno: BART – BARRY
Pohlavie: pes
Rasa: slovenský čuvač
Vek: cca 8 rokov
Farba: biely
Veľkosť: veľký chlpatý medveď

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>