Vychudnutého Barona odobrali pôvodnej majiteľke

0 1430

Baron bol odobratý z otrasných podmienok od pôvovdnej majiteľky. OZ Pomoc psom ho prebralo v zlom zdravotnom stave. Dnes už má nový domov, bude bývať v domčeku u skvelých ľudí.

Baron bol vychudnutý na kosť a kožu, začervený… Momentálne sa dáva do poriadku, pekne priberá. Povahovo je vďačný a oddaný, ja keď zo začiatku nedôverčivý.

Hľadáme mu ten naj naj naj domov na svete, po tom, čo si prežil si zaslúži už len krásny život, obklopený milujúcou rodinkou, ktorá mu venuje všetok voľný čas, starostlivosť a pozornosť. Baron sa za to odvďačí neskutočnou láskou a vernosťou.

baron2

Vhodný je iba do vnútra – či už do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Môže aj k starším deťom a iným psíkom. Do nového domova odíde až po kastrácii a komplet vakcinácii (cca august/september 2014). Rezervovať si ho ale môžete už teraz!

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Kontakt: 0918 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

baron3

O zvieratku:

Meno: BARON
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Veľkosť: veľký vzrast
Vek: cca 3 roky
Rasa: x tosa inu

baron1

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>