Bambi – OZ Túlavá labka

0

Ahojte priatelia :) Dovoľte, aby som sa vám na úvod predstavila.

Volám sa Bambi, teda také meno som dostala po tom, čo ma našli túlať sa na ulici pod Šobovom a vzali ma do KS. Som super extra originálna sučinka, ktorá sa rada usmieva. Mám pocit, že patrím do rasy, ktorej názov však ešte nevymysleli. Zatiaľ som jediná svojho druhu! Som veľmi priateľská, spoločenská, aktívna, hravá, poslušná…no proste dokonalá :)

Síce mám krátke nôžky a mohutné telo, viem behať rýchlejšie ako chrt. Viem skákať, prosiť na zadných nôžkach a dokonca si viem niekedy aj sadnúť. Som kamarátka so všetkými psíkmi, sučkami a neublížim ani mačičke. Mám rada deti, dospelákov a aj babičky a dedkov…proste všetkých :) Ale nie na večeru! :o)) Proste mám rada spoločnosť ľudí, ale aj zvierat.

Najradšej by som bývala v domčeku s prístupom dnu počas nocí, zimy a s veľkou záhradkou, kde by som mohla šantiť počas slnečných dní. Nebudem protestovať ani bývaniu v byte, kde budem môcť spávať na gauči alebo vo vašej postielke :)

A na záver by som chcela len pripomenúť, že ak by ste ma chceli mať doma, volajte, píšte, mailujte :) Čakám na vás…

O zvieratku:

Meno: BAMBI
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Rasa: jazvečík a chlpatá guľa (proste super originál :))
Vek: cca 1-2 roky
Farba: čierno-hnedá
Veľkosť: malá, no mohutná

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>