Azar má rád ľudskú spoločnosť

0 822

Azar je psík stredného vzrastu s veľmi pekným pohľadom. Čo sa týka iných psíkov, pekne s nimi nažíva, má veľmi rád aj ľudskú spoločnosť a hladkanie. Jeho obľúbená činnosť je naháňanie sa s ostatnými psíkmi vo výbehu. Aj on našiel nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Azar je vhodný k RD s celoročným prístupom dnu, ale zvykol by si aj v byte. Môže aj do rodiny s odrastenými deťmi, aj ako druhý psík. Nie je vhodný na stráženie objektu. Je veterinárne ošetrený, kastrovaný.

Kontakt: 0903 947 371, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: AZAR
Pohlavie: pes
Farba: čierno-hnedá
Veľkosť: stredná
Vek: cca 1,5 roka

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>