Argo sa ku všetkým správa priateľsky

0 848

Argo je krásny, veľký, mohutný, mierumilovný havino. Je veľmi priateľský ku všetkým ľuďom, miluje deti, rád sa s nimi hrá, pri kontakte aj s malými deťmi je opatrný a rozvážny, dáva pozor, aby im nechtiac neublížil a veľmi ich pri hre toleruje. Nový domov si aj s pomocou Útulkova našiel aj on. Bude bývať na záhrade pri dome.

Vhodný je ako člen rodiny – maznáčik. Nevhodný na stráženie! Síce vie zaštekať, no do dvora pustí každého. So sučkami sa znesie bez problémov, s nekonfliktnými psami tiež. Ovláda základné povely, svojho pána poslúcha pekne na voľno. Kto chce plnohodnotného člena rodiny, s ktorým bude tráviť spoločne voľný čas, nech neváha ani sekundu, Argo je práve ten pravý. Miluje prechádzky, maznanie, rôzne hry a vôbec všetko, čo môže robiť so svojim pánom. Je to bezproblémový, kontaktný, inteligentný, rozumný, nekonfliktný ideálny rodinný pes.

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ARGO
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Veľkosť: veľký
Vek: 1,5 roka
Rasa: kríženec nemeckého ovčiaka

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>