André prespával pri bytovkách vo Svätom Antone


André sa túlal vo Svätom Antone. Bol dezorientovaný, vyplašený, pobehoval po ceste, uhýbal autám.

Pravdepodobne ho niekto vyhodil, pretože sa zdržiaval na jednom mieste a prespával na tráve pri bytovkách. Nedôveroval a chytiť sa ho podarilo až na tretí deň.

André je milý a priateľský pes s krásnymi orieškovými očami. Po prvotnom strachu sa rýchlo osmelil a teší sa zo života. Skacká, behá. Je to sympoš, ktorý sa teší z prítomnosti ľudí a sučiek. Je vnímavý, pozná povel sadni.

andre1

Vie chodiť na vôdzku, cestoval už aj autom. Ak sa nenájde pôvodný majiteľ, bude potrebovať nový domov, skutočnú rodinu. Je vhodný k rodinnému domu s prístupom na teplé miesto hlavne v zime vzhľadom na jeho dĺžku srsti. Je vhodný aj k inými psom, myslíme, že aj k mačkám.

Je odčervený, odblšený, čipovaný, kastrovaný, čaká ho očkovanie. André čaká na svojich ľudí, ktorých bude môcť považovať za priateľov a rodinu.

andre

Kontakt: 0948 297 028, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ANDRÉ (Andrej)
Pohlavie: pes – kastrovaný
Vek: cca 1,5 roka
Farba: hnedá
Rasa: mix beagle, kopov, vyžla
Veľkosť: menšia stredná, v kohútiku cca 45 cm

andre3

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>