Keď prišiel Ali do útulku, každý deň plakal

0

Ali žil so svojím pánom celých päť rokov. Bol to poslušný bytový psík. Jeho pán sa dostal však do ťažkej situácie, a tak musel ísť Ali do útulku. Obaja ťažko znášali odlúčenie. Ali prišiel do útulku priamo z bytu v zime. Každý deň bolo počuť jeho plač.

Postupne si Ali zvykol. Je to však veľmi energický psík a klietka je pre neho utrpením. Stále špekuluje, akoby ju otvoril. Je známy svojou láskou k paliciam, loptičkám a všetkému, čo môže nosiť, priniesť, sústrediť sa na to.

Je to veľmi inteligentný psík, ktorý sa rýchlo učí, no nemá až takú správne vedenú výchovu. Pokiaľ mu ukážete čo od neho chcete, bude váš. Potrebuje niekoho, kto ho bude správne viesť. Dobre sa znáša so psami aj so sučkami. Má hygienické návyky. Vie otvárať dvere.

Kontakt: 0915 955 425

O zvieratku:

Meno: ALI
Vek: cca 6 rokov
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Rasa: kríženec nemeckého ovčiaka a labradora

Útulok Kežmarok

Každodenná nádej v Útulku Kežmarok znamená pre ľudí, ktorí v ňom pracujú pôžičku šťastia, že ich zvieratká prežijú,  že sa budú mať lepšie. Snažia sa vytvoriť psíkom dôstojné podmienky. Všetky ich zvieratká sú odkázané na starostlivosť, ktorú im s láskou venujú.Viac>>