Adoptovala si dve sučky, už stihli aj výlet v Tatrách

0 1135

Nebýva zvykom, že si niekto adoptuje hneď dvoch psíkov. Slečna Tatiana si adoptovala zo Slobody zvierat dve sučky, ktoré neboli ani úplne zdravé.

Obom – Mikande aj Šedousi sa darí a dokonca už stihli aj výlet v Tatrách.

Nová majiteľka dvoch sučiek poslala takýto list do slobody zvierat: „Miki je dáma, ktorá rada spí na niekom, kde sa mu môže posťažovať, aký mala deň a ako sa Šedy chcela stále hrať, keď ona už chcela spať. Je to taký bruchomluvec, vydáva zvuky ako dinosaurik. Vonku je kľudnejsia ako Šedy, ale tiež jej chýba socializácia, tak chodí aj ona s nami na výcvik, mame individuálne hodiny, učenie nás veľmi baví, tak som zvedavá.

Naše prechádzky sú niekedy aj 8 hodinové, niekam vypadneme na celý deň, keď je vonku krásne, Šedy aj ja sa už vlečieme unavené domov a ona by stále len behala, občas sa čudujem,kde sa v nej toľkej energie berie, hlavne, keď je z ich dvojice tá staršia. Miky mala zápal močových ciest, ale všetko sme vyliečili, stihli sme už byť, aj spolu so Šedy, v Tatrách na výlete. Je to strašne veľké mojkadlo.

Šedy sa má super, je to malý smejo, ktorý sa zo všetkého strašne teší, zbavili sme sa hnačiek, lebo sme zistili, že máme potravinovú intoleranciu, z mäsa môžeme len králika, morku a lososa. Od tohto týždňa chodíme aj do výcvikovej školy, lebo jej chýba socializácia so psami, nie je s nimi vôbec kamarátka. Takže trénujeme ostošesť. Zaujíma ju komplet všetko, čo sa vonku deje, nič jej neunikne. Inak by sa nechala skrabkať od rána do večera.