Adopciou Petríka nezískate iba lásku, ale aj jeho samého


Petrík je veľmi priateľský, aktívny a hravý psík. Páčil by sa mu život pri dome s prístupom dnu a s dostatkom pohybu si zvykne aj v byte.

So sučkami a psíkmi sa znesie, nie je konfliktný. Môže ísť aj do rodiny k deťom. Petrík je v dočasnej opatere v byte v Kováčovej. Je to šikovný priateľský psík, hľadá si rodinu, domov. Má hygienické návyky. Je to maska, skvelý priateľský pes, dobrý spoločník do rodiny.

Je to nenáročný psík, stačí mu kúsok miesta na gauči (ale samozrejme aj v peliešku). Strašne rád sa pozerá z okna, vonku vyhľadáva spoločnosť deti a druhých psíkov aby sa mohol s nimi vyblázniť. Je to taký smejko, ktorý sa bude rád túliť a maznať. Ovláda základné povely, je to veľmi šikovný a učenlivý psík. Ten, kto si ho adoptuje, získa nie len jeho lásku, ale jeho samého. Keď bude počuť auto, už bude na okne stáť a krútiť chvostíkom.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: PETER – Petrík
Vek: cca 1,5 roka
Rasa: mix teriérik a jazvečík
Farba: krémový
Pohlavie: psík – kastrovaný
Veľkosť: malý, cca 10 kg

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>