Abigail sa vo voliére vôbec nepáči

0 1057

Malú jemnú sučku Abigail vraj našli pri Skanzene, no dobrovoľníci si myslia, že to karanténnej stanice ju doniesli jej majitelia, pretože ju už nechceli. Abigail – Abby bola najskôr vystrašená, stále hľadala majiteľov, nechápala, čo sa to deje. Po prvej spoločnej prechádzke sa z nej však stala priateľská,veselá a aktívna sučka, ktorá už našla nový domov.

Miluje ľudskú spoločnosť a nevadia jej ani iné psíky, určite by si zvykla aj na mačičky. Pravdepodobne žila vo vnútri, pretože voliéra sa jej vôbec nepáči. Rada sa vozí v aute. Je to šikovné psíča, je zvyknutá na obojok aj vôdzku a akonáhle zacíti niečo na papanie, postaví sa na zadné packy a prosí. Abby je vhodná do bytu alebo do domu s prístupom dnu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ABIGAIL – Abby
Pohlavie: sučka
Farba: čierna s bielou bodkou
Vek: cca 1 rok
Rasa: mix ratlíkron
Veľkosť: malá – menšia stredná

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>