Meggy miluje nosiť loptičky


Táto čierna krásavica čaká na novú rodinu. Meggy je nádherná sučka, 90% kríženec nemeckého ovčiaka.

Túlala sa pri železničnej stanici v Banskej Štiavnici. Má asi 10 mesiacov a je to ešte typické veselé odrastené a zvedavé šteniatko. Je veľmi priateľská, šikovná a učenlivá. Bude sa s ňou dať dobre pracovať. Miluje aportovanie a dokázala by nosiť loptičky celý deň. Najradšej si sama púšťa loptu z kopca. Má aj celkom dobré hygienické návyky a vo voliére sa snaží mať vždy čisto. Jej zvláštnym znamením je padajúce uško, čo jej však veľmi pristane.

meg

Meggy je vhodná hlavne do rodinného domčeka, s dostatkom pohybu aj do bytu. Bude z nej perfektná rodinná sučka. Hľadáme jej najlepší domov a majiteľov, ktorí budú mať čas sa jej venovať. Meggy je veterinárne ošetrená – odčervená, očkovaná, čipovaná, odblšená, má vet. preukaz, je kastrovaná.

Pri adopcii sa platí len poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

meg2

O zvieratku:

Meno: Meggy
Vek: cca 10 mesiacov
Rasa: mix nemecký ovčiak
Farba: čierna
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Veľkosť: stredná až väčšia

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>